Kredyt dla zadłużonych bez biku- pożyczka, kredyt ?

Coraz częściej większość z nas posiada jakieś zadłużenie. Czyhające, na każdym rogu ulicy reklamy, mają na nas zły wpływ. Nawet nie posiadając wystarczającej ilości pieniędzy musimy sobie coś kupić , aby nie być gorszym od reszty społeczeństwa. Nowe, własne mieszkanie, bo taka jest teraz moda, czy też nowy samochód aby pokazać się sąsiadom. W ten sposób popadamy w coraz to większe problemy finansowe. Takie myślenie nie jest dobre ale niestety każdemu z nas może się przytrafić. Dlatego rynek przygotował dla nas ofertę, która jest kredytem dla zadłużonych.

Posiadając jakiekolwiek długi najczęściej zwracamy się o pomoc do rodziny. Jest to sytuacja normalna, ale często zdarza się, że nawet najbliżsi nie mogą nam pomóc. Oczywiście są jeszcze przyjaciele, ale niestety nawet oni mają problemy i z ciężkim sercem odmawiają nam pomocy.
W takiej sytuacji szukamy wyjścia w banku. Ale tam też nie są w stanie nam pomóc. Posiadając zadłużenia, czy też w najgorszym wypadku komornika na karku, żaden bank nam nie pomoże. Jesteśmy dla nich klientami nie wiarygodnymi i nie powierzą nam żadnej gotówki w obawie, że nie będziemy w stanie jej zwrócić.
W takich sytuacjach niezastąpione dla nas są instytucje pozabankowe oraz prywatne firmy udzielające kredytu. Nie zważają ona na nasza sytuacje finansową.

W większości przypadków są bardzo chętne udzielenia nam pomocy w postaci gotówki. Nawet jeżeli jestem w rejestrze Biura Informacji Kredytowej, i nie posiadasz zdolności kredytowej, nie musisz się obawiać o odmowę przydzielenia gotówki. Owe inwestycje nie zwracają uwag na nasza przeszłość, chcą nam po prostu pomóc w chwili obecnej. Jak na razie wszystko wygląda naprawdę kolorowo.

Jednak należy wziąć pod uwagę wysokie oprocentowanie takich kredytów. Są one na pewno większe od tych bankowych, ponieważ osoba udzielająca nam kredytu musi mieć jakieś zabezpieczenie. Kolejnym chwytem zabezpieczającym jest obowiązkowe posiadanie poręczyciela. Musi to być osoba, która ma dobra historie kredytową i finansową aby w razie wypadku mógł spłacać nasz dług.
Nie ma co się martwić wysokim oprocentowaniem oraz naszymi poręczycielami. Jest to po prostu niezbędne aby otrzymać gotówkę, która jest nam potrzebna.

Udzielanie kredytu w prywatnych instytucjach, nie różni się zbytnio od tych udzielanych w banku. Oczywiście potrzebny nam jest dowód osobisty, zaświadczenie o zarobkach oraz, jak już zostało wspomniane, musimy posiadać wiarygodnego poręczyciela. W sytuacjach takich przyznanie kredytu dla zadłużonych, w większości firm, trwa ok. 7 dni. Musi zostać rozpatrzona nasza prośba, oraz nasz kredytodawca musi szczegółowo zapoznać się z naszą trudną sytuacją.

Po przyznaniu nam takiego kredytu, kwota która została nam przydzielona , jest rozłożona na niskie, najczęściej co miesięczne raty. Okres kredytowanie jest także wygodny, przy wyższych kwotach jest dłuższy. Zaś przy mniejszej gotówce, którą otrzymaliśmy, kredyt rozłożony jest krótkoterminowo.

Kredyty dla zadłużonych jest więc wspaniałym rozwiązaniem, aby wreszcie nasza trudna sytuacja finansowa się ustabilizowała.

One thought on “Kredyt dla zadłużonych bez biku- pożyczka, kredyt ?

  1. witam chcę zaciągnąć kredyt w wysokości 100 do 130 tys zł na spłatę moich wszystkich zobowiązań na długi okres kredytowania.Prowadzę działalność gospodarczą,posiadam dwa busy w kredycie.Mój problem tkwi w tym ,że mam już wypowiedziane umowy w bankach z powodu nie płacenie dużych rat, mam także zadłużenia w ZUS i Urzędzie skarbowym.Na chwilę obecną mój dochód netto 2500 /5000 zł.Bardzo pilnie proszę o pomoc dziękuję.

Comments are closed.