Kredyt dla zadłużonych bez biku- pożyczka, kredyt ?

miejsce na reklamę

Coraz częściej większość z nas posiada jakieś zadłużenie. Czyhające, na każdym rogu ulicy reklamy, mają na nas zły wpływ. Nawet nie posiadając wystarczającej ilości pieniędzy musimy sobie coś kupić , aby nie być gorszym od reszty społeczeństwa. Nowe, własne mieszkanie, bo taka jest teraz moda, czy też nowy samochód aby pokazać się sąsiadom. W ten sposób popadamy w coraz to większe problemy finansowe. Takie myślenie nie jest dobre ale niestety każdemu z nas może się przytrafić. Dlatego rynek przygotował dla nas ofertę, która jest kredytem dla zadłużonych.

Posiadając jakiekolwiek długi najczęściej zwracamy się o pomoc do rodziny. Jest to sytuacja normalna, ale często zdarza się, że nawet najbliżsi nie mogą nam pomóc. Oczywiście są jeszcze przyjaciele, ale niestety nawet oni mają problemy i z ciężkim sercem odmawiają nam pomocy.
W takiej sytuacji szukamy wyjścia w banku. Ale tam też nie są w stanie nam pomóc. Posiadając zadłużenia, czy też w najgorszym wypadku komornika na karku, żaden bank nam nie pomoże. Jesteśmy dla nich klientami nie wiarygodnymi i nie powierzą nam żadnej gotówki w obawie, że nie będziemy w stanie jej zwrócić.
W takich sytuacjach niezastąpione dla nas są instytucje pozabankowe oraz prywatne firmy udzielające kredytu. Nie zważają ona na nasza sytuacje finansową.

W większości przypadków są bardzo chętne udzielenia nam pomocy w postaci gotówki. Nawet jeżeli jestem w rejestrze Biura Informacji Kredytowej, i nie posiadasz zdolności kredytowej, nie musisz się obawiać o odmowę przydzielenia gotówki. Owe inwestycje nie zwracają uwag na nasza przeszłość, chcą nam po prostu pomóc w chwili obecnej. Jak na razie wszystko wygląda naprawdę kolorowo.

Jednak należy wziąć pod uwagę wysokie oprocentowanie takich kredytów. Są one na pewno większe od tych bankowych, ponieważ osoba udzielająca nam kredytu musi mieć jakieś zabezpieczenie. Kolejnym chwytem zabezpieczającym jest obowiązkowe posiadanie poręczyciela. Musi to być osoba, która ma dobra historie kredytową i finansową aby w razie wypadku mógł spłacać nasz dług.
Nie ma co się martwić wysokim oprocentowaniem oraz naszymi poręczycielami. Jest to po prostu niezbędne aby otrzymać gotówkę, która jest nam potrzebna.

Udzielanie kredytu w prywatnych instytucjach, nie różni się zbytnio od tych udzielanych w banku. Oczywiście potrzebny nam jest dowód osobisty, zaświadczenie o zarobkach oraz, jak już zostało wspomniane, musimy posiadać wiarygodnego poręczyciela. W sytuacjach takich przyznanie kredytu dla zadłużonych, w większości firm, trwa ok. 7 dni. Musi zostać rozpatrzona nasza prośba, oraz nasz kredytodawca musi szczegółowo zapoznać się z naszą trudną sytuacją.

Po przyznaniu nam takiego kredytu, kwota która została nam przydzielona , jest rozłożona na niskie, najczęściej co miesięczne raty. Okres kredytowanie jest także wygodny, przy wyższych kwotach jest dłuższy. Zaś przy mniejszej gotówce, którą otrzymaliśmy, kredyt rozłożony jest krótkoterminowo.

Kredyty dla zadłużonych jest więc wspaniałym rozwiązaniem, aby wreszcie nasza trudna sytuacja finansowa się ustabilizowała.

One Response to “Kredyt dla zadłużonych bez biku- pożyczka, kredyt ?”

  1. Paweł Says:

    witam chcę zaciągnąć kredyt w wysokości 100 do 130 tys zł na spłatę moich wszystkich zobowiązań na długi okres kredytowania.Prowadzę działalność gospodarczą,posiadam dwa busy w kredycie.Mój problem tkwi w tym ,że mam już wypowiedziane umowy w bankach z powodu nie płacenie dużych rat, mam także zadłużenia w ZUS i Urzędzie skarbowym.Na chwilę obecną mój dochód netto 2500 /5000 zł.Bardzo pilnie proszę o pomoc dziękuję.

Leave a Reply

Dla większości własny dom jest tylko marzeniem, którego może nie będą wstanie w swoim krótkim życiu spełnić. Niektórzy za wszelką cenę dążący do celu wybierają kredyt na dom inaczej może również znany jako kredyt hipoteczny, by jednak to marzenie całej rodziny spełnić. Dawniej zaciąganie kredytu było czymś, czego należało unikać, wystrzegać się, po prostu nie […]

Według statystyk prowadzonych przez banki i różne inne instytucje, liczba osób które nie spłacają swoich pożyczek i kredytów wciąż wzrasta. Największe problemy ze spłatą pożyczkobiorcy mają z kredytami konsumpcyjnymi, gotówkowymi, z kartami kredytowymi, najlepiej spłacane są kredyty hipoteczne na dom czy mieszkanie, wiele osób woli nie zapłacić rachunku za gaz czy prąd niż raty kredytu […]

Wielu ludzi posiada własne konto bankowe, a niektórzy dopiero teraz zastanawiają się nad jego założeniem. Obecnie istnieje więcej możliwości niż dawniej. Dzisiaj można nawet założyć konto z debetem na start. Niektórzy pewnie nie wiedzą na czym to dokładnie polega, jedynie snują domysły na ten temat. Otóż zakładając wspomniane konto można ustalić tak zwany limit debetowy. […]

Pożyczka jak wiadomo jest w pewnym sensie operacją finansową, która ma jeden konkretny cel. Chodzi tu przede wszystkim o udzielenie ustalonej i możliwej sumy pieniężnej na określony czas. Pożyczki udzielić może przyjaciel, rodzina czy zajmująca się tym instytucja. „Pożyczka od ręki” może zostać udzielona przez firmę bez udzielania jakichkolwiek informacji na temat celu na jaki […]