Kredyt na spłatę komornika Sposób na spłatę komornika

Kredyt na spłatę komornika  Sposób na spłatę komornika

Każda pożyczka bądź kredyt zaciągnięty w instytucji pozabankowej może zostać wykorzystany do spłaty innych długów.

kredyt na spłatę komornika

kredyt na spłatę komornika

W dzisiejszych czasach taki kredyt można otrzymać dosłownie na dowód i to w krótkim czasie. Wielu ludzi ostatnimi czasy interesuje się ofertą jaką jest kredyt na spłatę komornika. Obecnie oferty banków jak i instytucji pozabankowych stały się bardziej unowocześnione i przystępne dla klientów.

Niektórzy dłużnicy zastanawiają się nad kredytem, który można zaciągnąć przez Internet. Postępując w ten sposób kredyt można otrzymać dość szybko i to bez stresu, ponieważ wszystko odbywa się w domu.

Wówczas klient może na spokojnie przeczytać wszystkie dokumenty udostępnione przez bank oczywiście najpierw w postaci elektronicznej. Dzisiaj większość kredytów można już otrzymać bez bik, właśnie w celu spłacenia komornika.

Tak szybki kredyt na spłatę komornika można otrzymać również bez okazywania dokumentów o wysokości dochodów. Jak się okazuje niektóre banki są także wstanie zaoferować możliwości limitu debetowego. Tak więc do określonej wartości zaciągniętego kredytu można również ustalić konkretną kwotę limitu debetowego. Taki szybki mały, albo jak kto woli duży kredyt na spłatę komornika jest dla niektórych jedynym ratunkiem.

Na szczęście w dzisiejszych czasach można tę sprawę załatwić w miarę szybko. Istnieje wiele atrakcyjnych ofert kredytowych udzielanych na dość przystępnych warunkach. Pracownicy każdego banku na pewno chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania z tym związane. Warto więc w razie niejasności pytać, by wszystko było jasne i zrozumiałe.

Komornik wobec osoby zadłużonej raczej nie będzie łagodny. Trzeba więc załatwić to jak najszybciej, by te problemy finansowe jeszcze bardziej się nie pogłębiły. W przeciwnym razie osoba zadłużona może sobie nie poradzić z tym wszystkim. Aby tego uniknąć, należy w miarę wcześnie zgłosić się do banku, albo instytucji pozabankowej, która zajmuje się udzielaniem takich i innych kredytów, można powiedzieć ratujących ludziom życie.

31 thoughts on “Kredyt na spłatę komornika Sposób na spłatę komornika

 1. Dobry wieczór, pilnie z mężem potrzebujemy pozyczki 70000 na okres 10
  lat. Pożyczkę potrzebujemy na spłate komornika i innych mniejszych
  zadłużeń, tak, by móc spłacać nawet 1300 zł miesięcznie za
  pozyczkę 70000 zł. Nie mamy żadnych zabezpieczeń, żadnego zastawu.
  Mamy dwoje dzieci 2 i 3 lata. Musimy jakoś się wykaraskać z długów dla
  nich, dla ich spokoju. Proszę o odpowiedź i dziękuję.
  asia_matuszy@o2.pl

 2. Witam zostałam sama z dzieckiem które jest chore na naczyniaka graniasyego .Mam dwa kredyty potrzebuje pozyczki w kwocie 25000 na spłate innych kredytów .jestem wdowa mieszkam na wynajmie nie mam zadnych zabezpieczen ,Tak nym mogła spłacac po 600 zł miesiecznie.musze sie jakos wykaraskac z długów by można dziecku mojemu zapewnic pewny byt. pracuje cały czas

 3. Pilnie potrzebuje kredytu na płatę komornika i innych zadłużeń, po to by spłacać jedną niską ratę.Kowta potrzebna to 50000 zł.Prac stała. Prosze kogoś o pomoc

 4. Witam.Cierpliwie spłacam już 6 lat zobowiązania byłej żony i przyszedł czas że zaczynam mieć już tego dosyć.Chciałbym zacząć już normalnie funkcjonować.Poszukuję zatem możliwości spłaty zobowiązań komorniczych na kwotę około 40- 45 tysięcy.Posiadam od ponad 20 lat stała prace na czas nieokreślony z dochodem brutto ok.4600 zł,netto 3360 zł.Proszę o poważne propozycje wyjścia na prostą finansową na adres mailowy.Aktualnie miesięcznie oddaję około 1700 zł i byłoby rewelacyjnie gdybym otrzymał możliwość szybkiej spłaty zobowiązań.Miesięcznie mógłbym oddawać bez problemu około 600 zł na okres np 8 lat.Nie posiadam zabezpieczeń w postaci nieruchomości lub innych.Czy istnieje w ogóle w tym kraju możliwość oddłużenia w moim przypadku?
  Pozdrawiam

 5. Witam.Pilnie potrzebuję 30tyś. na spłatę komornika i pozostałych zadłuzeń. Mam stałą pracę,samotnie wychowuję dwoje dzieci.Nie posiadam własnej nieruchomości.

 6. Witam serdecznie, bardzo z mezem pilnie poszukujemy osoby, ktora pozyczy nam okolo 50.000 max, zabezpieczeniem bedzie mieszkanie wlasnosciowe.mamy prace, ale na czarno, zaden z bankow nie udzieli nam pozyczki.prosze o konkretne i powazne decyzje

 7. Witam serdecznie .Potrzebuję kredytu na spłatę komornika 100000 zł. Mam netto na rękę 2400 zł miesięczni,z tego komornik pobiera 1200 zł.Moje zadłużenie to ok 100 000 zł. chciałabym to spłacić bo odsetki strasznie rosną . Mam stałą pracę jestem nauczycielem i stażem pracy 26 lat.Wiem że trudno osobie z komorniczymi zajęciami uzyskać kredyt, ale skoro na tej stronie ogłaszają się banki oferując pomoc to mam nadzieję że ją uzyskam. Proszę o dopowiedż na egawaluch@02.pl

 8. Witam potrzebuję kredyt na spłatę innych kredytów i spłatę komornika mam netto na rękę 1950zł potrzebuję 12000tyś zł mam pracę na okres 2 lat z możliwością przedłużenia na stałe prosze o pilny kontakt maniek12.24@o2.pl

 9. Witam
  Poszukuje firmy ,ktora udzieli mi kredytu na splate komornika na kwote 150tys zł na rok gora 2lata z mozliwoscia wcześniejszej spłaty.

 10. Witam mam problem. Moj tata jest emerytem, zadłuzył sie w kilku bankach kredyty sa nie wielkie bo po 1000-2000 poniewaz czesc udało mi sie spłacic.Ale ma jeden wiekszy kredyty ok.50000 na który wszedł komornik.Chciałabym zapytac czy nie moglby wziaz kredytu pokrywajacego wszystkich zadłuzeń.Jako emerytowany górnik ma stały dochód.

 11. Witam
  Bardzo pilnie poszukuję firmy ,która udzieli mi kredytu na spłate komornika
  Przez krótki okres nie pracwałam,byłam zmuszona zostać z dzieckiem na tzw urlopie wychowawczym . To wystarczyło by wpaść w tarapaty finansowe . Mam nóz na gardle . Potrzebuję ok 40tyś na dłuższy okres . Mam stałe zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony. Sama utrzymuję czwórkę dzieci. Błagam o pomoc !!!!

 12. Witam

  Potrzebuje pożyczki na spłatę komornika i innych zadłużeń.
  Mam dobrą pracę, połowę nieruchomości i oferuję ją jako prezent w ramach udzielonej mi pożyczki.
  Obiecuję że będę uczciwie i regularnie spłacać pożyczkę.

 13. potrzebuję 100 tyś zł na spłatę komornika i innych zobowiązań ,jestem wstanie płacic 1200 zł miesięcznie

 14. Witam
  Bardzo pilnie poszukuję firmy ,która udzieli mi kredytu na spłate komornika
  Przez krótki okres nie pracwałam,byłam zmuszona zostać z dzieckiem na tzw urlopie wychowawczym . To wystarczyło by wpaść w tarapaty finansowe . Mam nóz na gardle . Potrzebuję ok 40tyś na dłuższy okres . Mam stałe zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony. Sama utrzymuję czwórkę dzieci. Błagam o pomoc !!!!

 15. Witam,posiadam stałą pracę, wynagrodzenie netto 2400 zł, dodatkowo podejmuję prace dorywcze. Życie potoczyło się tak, że nie dałam rady sama spłacać zadłużeń. Potrzebuję około 80000 tyś, na spłatę komornika. Interesuje mnie dłuższy czas spłaty około 10 lat, nie posiadam zabezpieczeń w postaci nieruchomości, ziemi i innych, jedyna możliwa forma poręczenia to żyranci. Proszę o pomoc

 16. Witam serdecznie, pilnie z mężem potrzebujemy pożyczki/kredytu 110000 na okres 10-15
  lat. Pożyczkę/kredyt potrzebujemy na spłate komornika tak, by móc spłacać nawet 1300 zł miesięcznie za
  pozyczkę 110000 zł. Nie mamy żadnych zabezpieczeń, żadnego zastawu. Chcemy się jakoś wykaraskać z długów dla naszego i syna spokoju. Proszę o odpowiedź i dziękuję.
  iwka_31@tlen.pl

 17. Witam potrzebuje pozyczki w kwocie 30 tyś na 15 lat bo mam zajecia komornicze i chce ich spłacic moge nawet spłacac po 1000 złotych miesiecznie a bardzo mi zalezy na ich spałcie ponieważ mam male dziecko .Podaje moj mail bielik00@poczta.onet.pl dziekuje bardzi czekam na jakis odpis

 18. Witam.Pilnie z mężem potrzebujemy pożyczki w wys. 25tys. na spłatę zobowiązania na okres 3-4 lat. Pracujemy. Proszę o pomoc.

 19. Błagam o pomoc w spłacie komornika pracuję na umowę o prace 25 lat w jednej firmie 1800 zł plus umowa zlecenie .pragnę wszystko spłacić i mieć jedną ratę .Czy jest w Polsce osoba lub firma co może pomóc mam do spłaty 40000 z czego 3\4 to odsetki .błagam o pomoc

 20. Witam.Potrzebuję około 70000 na 10,15lat,pracujemy z żoną,ale na papierach mamy dochód najniższej krajowej,czyli pięciokrotnie mniej niż zarabiamy.Od tego miesiąca już nie jesteśmy pokryć wszystkich zobowiązań.Chcemy załatwić konsoldację,ale przy tych zarobkach udokumentowanych jest to niemożliwe.Prosze o pomoc?

 21. Bardzo proszę o pomoc w spłacie komornika który chce 13000 zł od całej naszej rodziny, jest to spłata kredytu który zaciągnął mój nie żyjący już ojciec i go nie ubezpieczył. Niestety cała rodzina jest obrażona na moją mamę czyli żonę zmarłego.

 22. Witam. Szukam informacji o firmie bądź instytucji , która może udzielić kredytu na spłatę komorniczą na kwotę ok 20 000 zł, jestem w stanie spłacać kwotę około 1000 zł miesięcznie.
  Bank raczej odpada gdyż na umowie o pracę mam najniższe wynagrodzenie.

 23. Witam pilnię potrzebuję kwoty 60 tys zł na spłatę zobowiązań komorniczych i innych zobowiazań.Jestem mężatką,mam wspólnie z mężem posiadłość,ziemię.Nie posiadamy rozdzielności majątkowej.
  Potrzebuję kredytu tylko na siebie,ponieważ nie mieszkam z mężem,czy w takim wypadku mogę dostać kredyt w takiej wysokości bez jego zgody?Ja mam 32 lata,pracę i chciała bym dostać kredyt na okres 20 lat.Jeśli jest ktoś kto może mi pomóc w tej sprawię to proszę o informację na meila enigma0609@buziaczek.pl
  Zgóry bardzo dziękuję

 24. Witam moim rodzicom jest potrzebna kwota 90 tys. na spłatę komornika. Ojciec posiada Emeryturę 1800 zł, wykupione mieszkanie (hipoteka możliwa po spłacie komornika), kredyt jak możliwe na okres 10-15 lat dalsze informacje mogę podać na e-mailu.

 25. Witam,potrzebuję pilnie 45 tyś.na spłatę komornika.Mam stały dochód,umowa na czas nieokreślony,bardzo proszę o pomoc.

 26. Witam,potrzebuję pilnie 45 tyś.na spłatę komornika.Mam stały dochód,18 lat pracuje w jednym zakładzie ,umowa na czas nieokreślony.Mój mąż obecnie przebywa w zakładzie karnym za znęcanie się nad moim synem i nade mną.Zarabiam 2 tyś.i powyżej.Bardzo proszę o pomoc,będę spłacać regularnie.

 27. Witam , potrzebuje 20 tys.zł na spłate komornika i 2 mniejszych kredytów .Prowadze własną działalność gospodarczą moje zarobki wynosza ok 2000zł miesiecznie.Prosze o pomoc.

 28. czy mozecie usunąć mój adres e-mail z tej strony,bo ja tego nie publikowałam!!!!!!!!!!dziękuję.

 29. Witam. Potrzebuję 15000 zł na spłatę komornika oraz innych zadłużen na okres wielu lat, tak aby rata pozwoliła mi żyć. Proszę o kontakt.

 30. Witam razem z żoną pilnie potrzebujemy pożyczki w kwocie 120.000 na spłatę komornika.Wzięliśmy dla kogoś kredyt a teraz sami musimy go spłacać .Ja prowadzę działalność gospodarczą i miesięcznie zarabiam ok.2500.Prosimy o pomoc i o rozłożenie spłaty na okres 10do15lat.Nie posiadamy Zadnego zastawu ani nieruchomości.Więcej informacji podam w e-meilu.Proszę o kontakt.Dziękuję

 31. Witam pilnie z mezem potrzebujemy pozyczki w wysokosci ok.100000tys mozliwosc splaty miesiecznie okolo 2000 tys

Comments are closed.