Kredyt bez bik

Jaki bank udzieli nam kredytu bez bik – prawdopodobnie jeśli będziemy się starać o taki kredyt bez biku możemy mieć problemy w banku gdyż banki korzystają bardzo chętnie z tego typu informacji o kredytobiorcy. Każdy kredytobiorca jest na liście BIK-u jest tam umieszczony po to aby nasze dane były do wiadomości banków które chcą nam zaoferować kredyt.

Co dokładnie zawiera BIK ? Bik jest pulą informacji dotyczącej nas – jako przyszłego klienta na kredyt – jeśli nasza historia kredytowa jest słabej jakości ( mieliśmy problemy ze spłata i nieterminowo spłacaliśmy kredyty ) może okazać się że nie otrzymamy kredytu od Banku gdyż bank stwierdzi że jako potencjalny klient nie spełniamy jego kryteriów, co do wypłacalności naszego portfela.

Co to dla nas oznacza jeśli bank nawet któryś z kolei odmawia nam kredytu, z niewiadomych przyczyn… prawdopodobnie nie otrzymamy w bankach kredytu bo nie mamy dobrej historii w BIKu . Sytuacja taka napotyka nas  w najbardziej wymagającej gotówki sytuacji zazwyczaj. Jeśli jest tak że potrzebujemy gotówki a banki nam odmawiają, możemy spróbować otrzymać kredyt bez bik w firmie która udziela takie kredyty – a dokładniej pożyczki które udzielane sa zwykle na wyższym oprocentowaniu gdyż firma udzielająca  takiej pożyczki nie sprawdzając nas w bik, i nie zwracając uwagi na naszą przeszłość spłacania kredytu bierze duże ryzyko na siebie, dlatego tez mamy większe koszty takiego kredytu. Często się słyszy o kredytach chwilówkach, czy takie znane slogany jak „szybka gotówka do reki” docierają do nas na ulicach naszych miast z jeżdżących samochodów.

Tego typu firmy oferują gotówkę bez sprawdzania nas w rejestrach, dają nam gotówkę do ręki nie rzadko w naszych domach, gdzie również podpisujemy umowy.

Kredyty które sa udzielane przez firmy  tzw „pożyczki bez bik” dają nam możliwość sprawdzenia oferty na ich stronach internetowych gdzie zawsze są najważniejsze i najświeższe oferty firmy udzielającej pożyczki bez bik.  Możliwości jakie daje technologia tworzą również możliwość udzielenia takiego kredytu przez internet – taki kredyt przez internet to bardzo popularna możliwość udzielenia kredytu dla osób które chcą otrzymać gotówkę w domu.