Gdzie otrzymam kredyt bez bik

Jeśli jesteśmy osobami które poszukują kredytu bez bik możemy od razu spróbować poszukać najważniejszych informacji w internecie to właśnie tutaj mamy dostęp do najnowszych i najbardziej aktualnych ofert kredytowych Banków które udzielają kredytów oraz firm udzielających pożyczki bez bik.

Które firmy udzielają nam pożyczki nie sprawdzając naszej historii w BIKU? Na to pytanie postaram się odpowiedzieć w tym artykule.  Wiemy doskonale że największe banki w Polsce mogą nie przyjąć naszego wniosku na kredyt może go właśnie odrzuciły a może go przyjmą jeśli jesteśmy w trakcie składania zapytania ( nowoczesne banki dają możliwość składania wniosków przez internet z zapytaniem o kredyt dla nas co daje nam luksus otrzymania informacji w naszym zaciszu domowym ). 

Bank sprawdzając nas w BIK , jeśli otrzyma informacje o naszej nierzetelności może również nie dać nam oferty na konto z debetem, czy rachunkiem odnawialnym, z którego bardzo wiele osób korzysta. Linia na karcie kredytowej może być również dla nas nie dostępna.

Najlepsze banki przecież oferują kredyty osobom które są w stanie spłacać kredyt, nawet jeśli kredyt ma bardzo dobre warunki do spłacania – nie udzieli  takiego kredytu osobie mającej złą historię w BIK. Jedyna forma jaką możemy sprawdzić aby otrzymać gotówkę, w miarę szybko na nasze potrzeby czy to np na spłatę innych zobowiązań – kredytów, rat, czy też rachunków czy zachcianek, jest otrzymanie w tym przypadku pożyczki bez bik, czyli pożyczki w firmie która udziela pożyczek gotówkowych nie sprawdzając , bynajmniej  nie zwracając uwagi na naszą wcześniejszą historię finansową związaną z kredytami w bankach gdzie mieliśmy kredyty.

Wystarczy poszukać w internecie firm które udzielają pożyczki bez bik, niestety tego typu kredyty sa udzielane na troszkę gorszych warunkach niż w standardowym dobrym banku z oferta kredytową. Często tez tego typu kredyty są droższe.